Котли електричні опалювальні "Днiпро" (КЕO)

 Підприємство Теплотехніка виробляє широку гамму електрокотлів під торговою маркою "Днiпро", теплової потужності від 3 до 150кВт різного виконання і комплектації, а також промислові електричні котли до 1000кВт.

 Даний тип опалювального обладнання незамінний там, де немає можливості використовувати природний газ. З урахуванням істотного "нічного" тарифу і додаткового обладнання опалювальної системи - акумулятора тепла, витрати на електроопалення можуть прирівнюватися до витрат при застосуванні рідкого або твердого палива, а значні переваги електроопалення безсумнівно висувають його на перше місце. До переваг даного типу опалення можна віднести:

• відсутність потреби у зберіганні запасів палива;

• відсутність витрат на обладнання спеціальних приміщень для котлів, системи подачі палива в котельню і обладнання димоходу;

• відсутність постійного обслуговування;

• компактність опалювальних приладів;

• відсутність шкідливих викидів в атмосферу і відходів;

• незначна вартість і висока надійність обладнання.

 Конструктивними особливостями всіх моделей електрокотлів "Днiпро", що дозволяють вважати їх одними з самих надійних та довговічних з аналогічних, пропонованих як українськими, так і зарубіжними виробниками, є надійний сталевий внутрішній бак з товщиною стінок не менше 3 мм, що витримує тиск до 0,6 МПа, високоякісні трубчасті електронагрівачі (ТЕН) з нержавіючої сталі, комплектуючі з Італії.

 КЕО "Міні" Комплектація: терморегулятор, термометр, два ступені потужності, автоматичні вимикачі.

 

 

 

КЕО "Стандарт" - підлоговий. Комплектація: для потужності 9-60 кВт - терморегулятор, термометр, два ступені потужності, сигналізація "нагрів", "мережа", "вода", для потужності 90-120 кВт додаються автоматичні вимикачі на кожну групу блок ТЕН 15 кВт, сигналізація наявності напруги на фазах. Моделі 45кВт-120кВт додатково комплектуються системою контролю витоку теплоносія "Сухий хід".

 

КЕО "Настінний" Комплектація: терморегулятор, термометр, 2-3 ступені потужності, "сухий хід", сигналізація "нагрів", "мережа", "вода", насос Wilo, фільтр грубого очищення, автоматичний, захист від перегріву, плавкий запобіжник ланцюгів управління.

 

 

Котли електричні опалювальні "Дніпро" серії "Настінний" (КЕО – НЄ)

модель 2009 року

 

Нова модель електрокотла «Настінний» увібрала в себе всі сучасні тенденції та найкращі комплектуючі від провідних європейських виробників. Для з’єднання теплового блоку з мідними ТЕНами, і групи безпеки з запобіжним клапаном тиску та компенсаційним баком, використовується виключно мідні елементи – труби та фітинги італійського виробництва. Помпа від провідного німецького виробника «WILO», має вбудований повітровідводчик, а зручний та надійний термоманометр допоможе споживачу контролювати тиск у системі та температуру теплоносія. У якості комутаційних приладів використовуються електромонтажні клеми та безшумні модульні контактори з електричним ресурсом понад 1000000 циклів виробництва «ETI Elektroelement» (Словенія). 
 Захист від виходу з ладу усієї системи, в разі злипання контактів контакторів від перепаду напруги у мережі, включає в себе окремий захисний ланцюг з незалежним контактором та контрольним температурним вимикачем. Також котли «ДНІПРО» серії «Настінний» піклуються про вашу електромережу маючи на озброєнні високотехнологічну систему плавного пуску ступенів потужностей а електронний елемент «Сухий хід» виключає можливість виходу з ладу ТЕНів у разі витоку теплоносія.

Сьогодні електричні котли «ДНІПРО» серії «Настінний» одні з найсучасніших та найнадійніших на Українському ринку опалення, а добрі та надійні стосунки спеціалістів заводу «Теплотехніка» з провідними європейськими виробниками комплектуючих, дозволили впровадити в серійне виробництво котел за доступною ціною.

 

 Напруга живлення, В                                  220/380

Споживна потужність, кВт    6,9,12,15,18,24,27

ККД, %, не менше                                                 96

Габаритні розміри, мм

           висота                                                       765

           глибина                                                      270

           ширина                                                      470

Патрубки, дюйм                                                  3/4

Маса, кг, не більше                                               40

 

 КЕО "двохфункціональний" призначений для опалення та водопостачання. Котел і ємнісний водонагрівач змонтовані в одному корпусі. Нагрівання води в кожному контурі здійснюється окремим нагрівальним елементом з незалежною системою регулювання.