ТМ "Дніпро"

 

 Електротепловентилятори ТеВ-4, ТЕВ -6, ТеВ-8, ТеВ-12

 

Переносні і стаціонарні електротепловентилятори (ТеВ) застосовуються для швидкого нагріву невеликих приміщень, опалення виробничих приміщень та гаражів, що не мають в повітрі пожежо - вибухонебезпечних сумішей. Всі тепловентилятори обладнані терморегуляторами.

 

 Електротепловентилятори ТеВ-16, ТеВ -18, ТеВ-22

Тепловентилятори ТеВ-16, ТеВ -18, ТеВ-22 призначені для опалювання виробничих приміщень будівель безпосередньо або з підключенням до вентиляційних систем для перенесення підігрітого повітря. Продуктивність ТеВ-16, 18, 22 - до 800 м3 / ч.

Як нагрівальний елемент використовується ТЕН з неіржавіючої сталі. Можливе виготовлення тепловентиляторів, теплових блоків і електрокалориферів по кресленнях замовника.

 

Електротепловентилятори замкнутого циклу ТЕВЗ

Електротепловентилятори замкнутого циклу ТЕВЗ призначені для нагріву і примусової циркуляції повітря з підтриманням заданої температури в закритих приміщеннях. Продуктивність ТЕВЗ 18, 22, 30, 45, 60 - до 2000 м3 / ч. Всі тепловентилятори обладнані температурними реле для захисту від перегріву, блоком управління для підтримання заданої температури в приміщенні. На базі ТЕВЗ виробляються тепловентилятори відцентрові ТеВ-Ц (типу СФО) з спрощеним регулюванням температури.